לא מגיעים לשדה בלי ביברנדה

למזוודה וסטייל יש שם ביברנדה

קצת על ביברנדה

ביברנדה (BeBranda) הוקמה בשנת 2019 במטרה להביא בשורה חדשה לעולם המזוודות ואביזרי הנסיעה.
המסע שלנו התחיל בהבנה שתחום אביזרי הנסיעות הוא משעמם, מוגבל ואפילו מוזנח.
אם בעולם האופנה אפשר לבחור פריטים מעוצבים המתאימים לאופי שלנו, הרי שאין דבר כזה מזוודות מעוצבות ועלינו להתפשר על מזוודות סטנדרטיות כמו שיש לכולם.

בעולם בו כל אדם רוצה לבטא את הייחודיות שלו, החזון שלנו הוא לאפשר זאת דרך יצירת פריטים איכותיים ויוקרתיים בעלי מיתוג אישי שלא קיימים בשום מקום אחר:
מזוודות קטנות, מזוודות גדולות, תיקי אופנה, תיקי נשיאה, תיקי רחצה, ארגוניות למזוודה ועוד מגוון פריטים שלכולם מכנה משותף ברור – סטייל, חדשנות, איכות ויעילות.

הצוות שלנו מורכב ממוחות צעירים, תוססים וחדשניים שחיים ונושמים את תחום האופנה, לצד מומחים ותיקים עם ניסיון רב בפיתוח, בקרת איכות ושירות.

איך הכל התחיל

אוגוסט 2018. טיסת LY075 אל על נוחתת בהונג קונג. עוד אחת מהנסיעות שלי במסגרת עבודתי כמעצב אופנה. 

אני מתקדם לאזור איסוף הכבודה, ממתין לרגע שגלגל המסוע יתחיל להסתובב והמזוודה הכחולה שלי תופיע. עם כל מזוודה כחולה שמצטרפת למסוע, עולה בי התהייה האם זאת המזוודה שלי או לא.
בינתיים, על המסוע, ראיתי דרכים שונות ומשונות של אנשים לסימון אישי של מזוודות, החל מצעיפים צבעוניים, מדבקות מוזרות ושאר המצאות שמבדלות את המזוודה שלהם מבין עשרות מזוודות זהות.
לבסוף "המזוודה שלי" הופיעה. אספתי אותה, נכנסתי למונית ונסעתי לכיוון המלון.
הגעתי למלון מרשים במרכז הונג קונג, פתחתי את המזוודה, ומה גיליתי? המזוודה הזאת בכלל לא שלי!
(כנראה שהייתי צריך להוסיף כמה סימונים מוזרים…)

במהלך שנותיי כמעצב ומפתח מוצרים, למדתי שכשמופיעה בעיה – מופיעה גם הזדמנות ליצור שינוי. לפתע כל הנקודות התחברו לי: אפשר לייצר מזוודות מעוצבות, מזוודות עם מראה ייחודי ומיתוג אישי, כאלה שיהיה בהן גם סטייל וגם אמירה אישית!
באותו רגע BeBranda נולדה.